Announcements

Özel Sağlık Sigortası Olan Çalışanlarımızın-Öğrencilerimizin Dikkatine / For The Attention of Employees-Students Who Have Private Health Insurance

Author: İnsan Kaynakları / Human Resources

Değerli Koç Üniversiteliler,

Yapı Kredi ve Allianz Sağlık Sigortası 2012 yılı poliçeleri yenilenmiştir. Daha önceki yıllarda tarafınıza iç posta servisi ile dağıtılan  “Tedavi Masrafları Talep Formu” ve poliçe detaylarınıza artık aşağıdaki işlemleri takip ederek web sitesinden online olarak ulaşabilirsiniz. 

 

Allianz Sağlık Sigortası Olan Çalışanlarımız/Öğrencilerimiz;

Allianz Sağlık Sigortası’nın kurumsal web sitesinden, (www.allianz.com.tr) aşağıdaki işlemleri gerçekleştirerek “Tedavi Masrafları Talep Formu” ve poliçe detaylarına ulaşabilirler.

Daha önce şifre almış olan poliçe sahipleri, https://saglik.allianz.com.tr/Pages/UserLogin.aspx linkini kullanarak kart numarası ve şifre ile giriş yaparak sistem erişimini sağlayabilirler.

İlk defa şifre alacak poliçe sahipleri ise, https://saglik.allianz.com.tr/Pages/UserRegister.aspx linkinden kayıt işlemi yaptırmaları sonrası tercih ettikleri iletişim kanalı aracılığıyla şifrelerini temin edebilirler.Şifre temini sonrası https://saglik.allianz.com.tr/Pages/UserLogin.aspx linkinden kart numarası ve şifre ile giriş yaparak sistem erişimini sağlayabilirler.

 

Yapı Kredi Sağlık Sigortası Olan Çalışanlarımız

Yapı Kredi Sağlık Sigortası’nın kurumsal web sitesinden (www.yksigorta.com.tr) aşağıdaki işlemleri gerçekleştirerek “Tedavi Masrafları Talep Formu” ve poliçe detaylarına ulaşabilirler.

Daha önce şifre almış olan poliçe sahipleri, https://bgc.yksigorta.com.tr/SigortaliBilgilendirme/SigortaliGiris?turu=S linkini kullanarak TC Kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak sistem erişimini sağlayabilirler.

İlk defa şifre alacak poliçe sahipleri ise, https://bgc.yksigorta.com.tr/SigortaliBilgilendirme/Sigortali_Security.jsp  linkinden kayıt işlemi yaptırmaları sonrasında, üye giriş ekranında belirttikleri mail adreslerinden şifrelerini temin edebilirler.Şifre temini sonrası, https://bgc.yksigorta.com.tr/SigortaliBilgilendirme/SigortaliGiris?turu=S linkinden TC Kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak sistem erişimini sağlayabilirler. Sistem erişimini sağladıktan sonra ekranda göreceğiniz yürürlükteki poliçe numarasını seçerek “Tedavi Masrafları Talep Formu” ve poliçe detaylarınıza ulaşabilirsiniz.

Herhangi bir sorunuz olması durumunda İnsan Kaynakları Direktörlüğü’ nden Sn. Nihan Uğur (Dahili:1061) ile iletişime geçebilirsiniz.  

Saygılarımızla,

İnsan Kaynakları Direktörlüğü

 


 

Dear All,

2012 Yapı Kredi and Allianz Health Insurance Policies have been renewed. From now on, “Medical Treatment Expenses Form” and policy details, which were sent via internal post service in the previous year, can be reached online by applying the following steps.

 

Employees/Students  Who Have Allianz Health Insurance

You may reach “Medical Treatment Expenses Form” and policy details via Allianz website (www.allianz.com.tr).

Members who already have password can reach their  “Medical Treatment Expenses Form” and policy details via https://saglik.allianz.com.tr/Pages/UserLogin.aspx link .

Members who does not have password firstly need to register to the system via https://saglik.allianz.com.tr/Pages/UserRegister.aspx link. The system will send you a password. After getting password members can reach the system via https://saglik.allianz.com.tr/Pages/UserLogin.aspx link.   

 

Employees Who Have Yapı Kredi Health Insurance

“Medical Treatment Expenses Form” and policy details are available on Yapı Kredi website (www.yksigorta.com.tr).

Members who already have a password can reach their   “Medical Treatment Expenses Form” and policy details via https://bgc.yksigorta.com.tr/SigortaliBilgilendirme/SigortaliGiris?turu=S link .

Members who do not have a password, need to register to the system via  https://bgc.yksigorta.com.tr/SigortaliBilgilendirme/Sigortali_Security.jsp  link. The system will send a password to your mail address. After getting a password members can reach the system via https://bgc.yksigorta.com.tr/SigortaliBilgilendirme/SigortaliGiris?turu=S  link.  After accessing to the system, your  “Medical Treatment Expenses Form” and policy details can be reached by clicking on your current policy number.

 

Please do not hesitate to contact Ms. Nihan Uğur (Ext:1061) from Human Resources Directorate for further questions.

 

Best Regards,

Human Resources