Announcements

KuDans'ın Başarıları / Success of Dance Club

Author: Etkinlikler ve Gönüllü Projeler Ofisi

7 Şubat 2016 tarihinde Türkiye Dans Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen (LT&ST) 3. Etap Adana dans yarışmasına Koç Üniversitesi Dans Kulübü'nden 10 çiftimiz katılmış, okulumuzu Türkiye Şampiyonası’nda başarıyla temsil etmişlerdir.

Çiftlerimizin klasman yarışmasındaki başarıları şu şekildedir:

 

International Latin: 

E Klasman 

4. Burak Orhun Başer - Elif Başaran

8. Barış Selcen - Sude Ganidağlı

 

D Klasman

2. Oğuz Özler- Eda Çelikbaş 

9. Murat Hoşgör - Cansu Akkaya

11.Meriç Ödemiş - İlayda Gürcüm

 

B Klasman

6. Alaz Mumcu-Bida Yuşan

 

A Klasman

1. Mustafa Soysal-Saliha İspir

 

International Standard: 

D Klasman 

2. Can Kara-Meltem Alkaya

4.Umur Şen-Gizem Başara

5. Sertan Yaka-Özge Yenice 

 

Bu yarışmanın Türkiye Şampiyonası International Latin yetişkinler kategorisinde yarışan 5 çiftimizin ve International Standard yetişkinler kategorisinde ilk defa yarışmış olan 3 çiftimizin sıralaması şu şekildedir;

 

International Latin:

13. Mustafa Soysal-Saliha İspir

16. Alaz Mumcu-Bida Yuşan

17. Oğuz Özler- Eda Çelikbaş 

22. Murat Hoşgör - Cansu Akkaya

31. Burak Orhun Başer - Elif Başaran 

 

International Standard:

2. Can Kara-Meltem Alkaya

4.Umur Şen-Gizem Başara

5. Sertan Yaka-Özge Yenice

  

Çiftlerimizi başarılarından dolayı tebrik ediyoruz. 

KUDANS

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

In the TDSF(LT&ST) 3. Stage Adana dance competition held in February 7th, 20 of our competitors have participated and represented our University at Turkey Championship. The ranking is as follows;

 

International Latin: 

E Klasman 

4. Burak Orhun Başer - Elif Başaran

8. Barış Selcen - Sude Ganidağlı

 

D Klasman 

2. Oğuz Özler- Eda Çelikbaş 

9. Murat Hoşgör - Cansu Akkaya

11.Meriç Ödemiş - İlayda Gürcüm

 

B Klasman 

6. Alaz Mumcu-Bida Yuşan

 

A Klasman

1. Mustafa Soysal-Saliha İspir

 

International Standard: 

D Klasman 

2. Can Kara-Meltem Alkaya

4.Umur Şen-Gizem Başara

5. Sertan Yaka-Özge Yenice

 

The ranking for the open part of this competition is as follows,

 

International Latin:

13. Mustafa Soysal-Saliha İspir

16. Alaz Mumcu-Bida Yuşan

17. Oğuz Özler- Eda Çelikbaş 

22. Murat Hoşgör - Cansu Akkaya

31. Burak Orhun Başer - Elif Başaran

 

International Standard:

 2. Can Kara-Meltem Alkaya

4.Umur Şen-Gizem Başara

5. Sertan Yaka-Özge Yenice

 

We are congratulating our competitors for their accomplishments. 

 

KUDANS