Announcements

KuDans'ın Başarıları / Success of Dance Club

Author: Etkinlikler ve Gönüllü Projeler Ofisi

27 Şubat 2016 tarihinde düzenlenen TDSF(LT&ST) 4. Etap Ankara  dans yarışmasına kulübümüzden 9 çiftimiz katılmış, okulumuzu Ulusal sıralamada başarıyla temsil etmişlerdir. Çiftlerimizin klasman yarışmasındaki başarıları şu şekildedir:

 

International Latin:

E Klasman

2. Burak Orhun Başer - Elif Başaran

11. Barış Selcen - Sude Ganidağlı

 

D Klasman

1. Oğuz Özler- Eda Çelikbaş 

3. Murat Hoşgör - Cansu Akkaya

14.Meriç Ödemiş - İlayda Gürcüm

 

B Klasman

6. Alaz Mumcu-Bida Yuşan

 

 

International Standard:

D Klasman

2. Can Kara-Meltem Alkaya

5.Umur Şen-Gizem Başara

6. Sertan Yaka-Özge Yenice

 

Bu yarışmanın Ulusal sıralama ayağı International Latin yetişkinler kategorisinde yarışan 4 çiftimizin ve International Standard yetişkinler kategorisinde yarışan 3 çiftimizin sıralaması şu şekildedir;

 

International Latin:

10.Mustafa Sezer Soysal-Saliha İspir

16. Alaz Mumcu-Bida Yuşan

23. Murat Hoşgör - Cansu Akkaya

28. Burak Orhun Başer - Elif Başaran

 

International Standard:

2. Can Kara-Meltem Alkaya

4.Umur Şen-Gizem Başara

5. Sertan Yaka-Özge Yenice

 

Çiftlerimizi başarılarından dolayı tebrik ediyoruz.

KUDANS

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

In the TDSF(LT&ST) 4. Stage Ankara dance competition held in February 27th, 20 of our competitors have participated and represented our University at Turkey Championship. The ranking is as follows;

 

International Latin:

E Klasman

2. Burak Orhun Başer - Elif Başaran

 11. Barış Selcen - Sude Ganidağlı

 

D Klasman

1. Oğuz Özler- Eda Çelikbaş 

3. Murat Hoşgör - Cansu Akkaya

14.Meriç Ödemiş - İlayda Gürcüm

 

B Klasman

6. Alaz Mumcu-Bida Yuşan

 

International Standard:

 

D Klasman

2. Can Kara-Meltem Alkaya

5.Umur Şen-Gizem Başara

6. Sertan Yaka-Özge Yenice

 

The ranking for the open competition is as follows,

 

International Latin:

10.Mustafa Sezer Soysal-Saliha İspir

16. Alaz Mumcu-Bida Yuşan

23. Murat Hoşgör - Cansu Akkaya

28. Burak Orhun Başer - Elif Başaran

 

International Standard:

2. Can Kara-Meltem Alkaya

4.Umur Şen-Gizem Başara

5. Sertan Yaka-Özge Yenice

 

We are congratulating our competitors for their accomplishments. 

KUDANS