Announcements

"Above The Clouds" Fotoğraf Sergisi Açıldı! / Photography Exhibition!

Author: Etkinlikler ve Gönüllü Projeler Ofisi

Koç Üniversitesi Havacılık Topluluğu Gururla Sunar,

 

Türkiye'nin en iyi Hava Fotoğrafçılarından Ertuğrul Birel'in çektiği birbirinden güzel fotoğraflar, topluluğumuzun "Above The Clouds" isimli sergisiyle sizlerle buluşuyor.

İnsanlara uçma fikrini veren kuşları ve son teknoloji ile donatılmış sivil-askeri uçakları  içeren birçok fotoğraftan oluşan sergimiz 17 Kasım Pazartesi - 28 Kasım Cuma tarihleri arasında SGKM Koridorunda ziyaretçilerinin beğenisine sunulacaktır. 

Sergide her bir fotoğraf ile ilgili detaylı bilgiler bulunmaktadır. Fotoğraftaki kuşun ya da uçağın ismini, fotoğrafın nerede ve hangi teknik detaylarla çekildiğini  görebileceksiniz.

Ertuğrul Birel, en büyük hobisi uçak fotoğrafları çekmek olan profesyonel bir fotoğrafçıdır. Dünyanın en büyük askeri imalatçısı Lockheed Martin'in hazırladığı 2013 takvimine bir Türk fotoğrafçının karesiyle yer verdiğinde, bu fotoğrafın sahibi Ertuğrul Birel'den başkası değildi.  Sizi o fotoğrafın da içinde bulunduğu sergimizde görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Sergimiz ücretsizdir. Fotoğrafçılığa, kuşlara, uçaklara ilgi duyan herkesi bekleriz.

---

 "Above the Clouds" Photography Exhibition is bringing you the work of Ertuğrul Birel, one of the most prominent aerial photographers in Turkey. Ertuğrul Birel is a professional photographer whose work has appeared in the Lockheed Martin 2013 Calendar.

The exhibiton will take place in the SGKM corridor between 17th - 28th November. The exhibition is free of charge. We invite everyone interested in photography, birds, and aircraft.