Announcements

26 Kasım Çarşamba / Şahika Tekand'ın Gergedanlaşma 2.014 oyunu, 50 kişilik kadrosuyla saat 19:30'da SGKM'de ! Biletler satıştadır.

Author: SGKM

20 yıl önce Şahika Tekand tarafından kaleme alınan Gergedanlaşma, güncellenen versiyonu Gergedanlaşma 2.014 adıyla Studio Oyuncuları tarafından 26 Kasım Çarşamba aksamı 19:30'da SGKM sahnesine taşınıyor!

Gergedanlaşma 2.014
Gergedanlaşma 2.014 Studio Oyuncuları'nın yüksek performansıyla eğlenceli ve yüksek ritimli bir çağdaş komedi. Tekand'ın geliştirdiği performansa dayalı sahneleme ve oyunculuk yönteminin ilk örneği olan oyun, yapısal olarak farklılıklar taşıyor. Sahne üzerine yerleştirilen aletlerle belirlenmiş oyun alanları, hiyerarşiye dayalı düzende var olma sınırlarını belirliyor ve oyun en az bir sirk cambazı kadar ustalıklı bir bedensel yetenek gerektiren yüksek bir aktörlük becerisiyle sahneye konuyor.

*Ücretli / Türkçe. Biletler sosyotix.com'da ve saat 12.30 itibariyle Öğrenci Merkezi -1’de.

**Servisler: Etkinlik öncesi Hacıosman Metro'dan saat 18.45'de ücretsiz servis kalkacaktır. Etkinlik bitiminde yine servis olacaktır. Ulaşımdan yararlanmak isteyenler sgkm@ku.edu.tr adresine mail atmalıdır.