Announcements

Tork Dans Topluluğu`nun "İzole" dans performansı ve "Bir Gün Bir Adam" Müzik Topluluğu konseri 4 Aralık Perşembe akşamı saat 19:30'da SGKM'de! / Tork Dance Company & One Day One Man Music Band will be on SGKM stage on Thursday, Nov 4th!

Author: SGKM

Click here for english.

Tork Dans Topluluğu`nun "İzole" dans performansı ve "Bir Gün Bir Adam" Müzik Projesi 'nin konseri 4 Aralık Perşembe akşamı saat 19:30'da SGKM'de!

İzole - Tork Dans Topluluğu & BGBA - Bir Gün Bir Adam Müzik Projesi

“Beni bu hareketi yapmaya iten dürtünün ne olduğunu arıyorum,” diyerek yola çıkan TORK, öngörülemeyen, sezgisel olan, risk taşıyan dinamikler üzerinden hareketi tanımlıyor ve sizi de buna ortak ediyor. Tork, kendine materyal olarak bedeni seçiyor ve onu en yalın haliyle kullanıyor.

BGBA örnekleme, elektronik ve akustik özellikleriyle bezenmiş, çeşitli tarzları içinde barındıran , kinematik müzik grubudur.

Segvi Gönül Kültür Merkezi'nde "İzole" dans performansı ve 'Bir Gün Bir Adam' müzik performansı seyirciyi dansın ve müziğin içine alıyor ve seyirciye çok yakın mesafede gerçekleşiyor. Etkinlik Bir Gün Bir Adam Müzik projesinin konseri ile başlayacak ve İzole dans performansıyla devam edecek. Performans sonunda sanatçılarla sohbet gerçekleşecektir.

*Ücretsiz, Davetiyeli (Davetiyeler  www.sosyotix.com 'da )