Announcements

Kültür Gezileri 2010 Sonbahar

Author: Mezunlar Derneği

Değerli Koç Üniversiteliler,

 

2010 sonbahar dönemindeki  ikinci kültür gezimizi 28 Kasım Pazar günü gerçekleştireceğiz.  

 

Bu gezimizde daha öncede defalarca birlikte tur yaptığımız Hayri Fehmi Yılmaz rehberliğinde Tarlabaşı Kurtuluş’u gezeceğiz.

 

Önceki senelerde yaptığımız gezilere katılanlar Hayri Fehmi Yılmaz'ın çok zengin ve keyifli anlatımını hatırlayacaklardır. Hayri Fehmi Yılmaz derin bilgisini, hoş anekdotlar ve esprili anlatımıyla bizlerle paylaşacak.

 

 

TARLABAŞI - KURTULUŞ

   

 

 

GEZİLECEK YERLER

Rum Katolik Okulu ve Kilisesi, Aya Konstantin ve Ayia Eleni Rum Ortodoks Kilisesi, Keldani Kilisesi, Evangelista Rum Ortodoks Kilisesi, Heyyula Apartmanı, Dame De Sion Okulu ve Kilisesi, Vatikan Elçiliği Kilisesi, sivil mimarlık örnekleri ve sokak dokusu ile Kurtuluş.

 

 

Katılım Ücreti: 65,00-TL

 

 

 

Buluşma Yeri: Beşiktaş

Tarih : 28 Kasım 2010 Pazar

Saat: 10.00.

  

 

Rezervasyonlarınızı 24  Kasım Çarşamba  gününe kadar 0212 3383034 numaralı  telefondan veya alumni@ku.edu.tr adresinden Dernek  Sekreterimiz Derya Kınay'a bildirmenizi rica ederiz.  

 

 

Ücrete dahil hizmetler:

  

 

  • Rehberlik hizmeti, öğle yemeği olarak sandviç-meyve suyu-çay ikramı,  programda yazılı olan müze giriş ücretleri, dinsel mekanlara bırakılacak bahşişler ve tüm bahşişler,
  • Programda yazılı olmayan müze giriş ücretleri, kişisel harcamalar tur fiyatına dahil değildir.
  • Gezi tam gün yürüyerek yapılacaktır. Bu nedenle tura katılanların rahat yürüyüş ayakkabıları tercih etmelerini, mevsim koşullarına uygun giyinmelerini ve bayanların yanlarında başörtüsü bulundurmalarını rica ederiz.