Announcements

KU Gönüllüleri Ailesi Teşekkürlerini Sunar! / The KU Volunteers Family Thanks You!

Author: Etkinlikler ve Gönüllü Projeler Ofisi

Öncelikle KU Gönüllüleri ailesine inandığınız ve Sihirli Dilekler Projesi'ne bizimle beraber baş koyduğunuz için ne kadar teşekkür etsek az! Projemiz sizler sayesinde daha anlamlı hale geldi. 

 

Emeklerimizin bir çocuğun gülümsemesinde hayat bulması hepimiz için paha biçilemez bir mutluluk oldu. Umuyoruz ki biz de, hem sizin hem de minik kardeşlerimizin hayatında anlamlı bir anı olarak kalabilmişizdir. 

 

Yaşadığımız her güzel anı, kocaman gülücükleri, büyük mutlulukları ölümsüzleştirmeye çalıştık. Sizinle fotoğraf arşivimizi paylaşmaktan büyük mutluluk duyarız. Aşağıda paylaştığımız linkten albümümüze ulaşabilirsiniz. 

 

http://kugonulluleri.ku.edu.tr/?page_id=2282


Daha nice projelerde buluşmak ve yarınlara beraber umut olmak dileğiyle!

 

  

----

 

First of all, we would like to thank you for believing in our family and supporting us in in our "Magic Wishes" project! Our project has become more meaningful thanks to you. 

 

It is an incredible feeling to see our efforts evolve into a smile on a child's face. Our wish is to become an unforgettable memory for you as well as for our little brothers and sisters. 

 

We tried to make every moment, all the smiles and the joy everlasting. We are happy to share our photo archive with you. You can reach the pictures from the link below. 

 

http://kugonulluleri.ku.edu.tr/?page_id=2282

 

We hope to meet with you in many more projects and to together become hope for the future!