Announcements

Çocuk Şenliği'ne davetlisiniz! / 11th Children’s Fest!

Author: Etkinlikler ve Gönüllü Projeler Ofisi

Çocukların en sevdiği gün yaklaşıyor!  

 

Çocukların gün boyu devasa oyuncakların, dansın, müziğin ve karnaval yiyeceklerinin tadını çıkardığı KU Gönüllüleri 11. Çocuk Şenliği 22 Nisan Pazar günü Henry Ford çim alanda gerçekleşecek. 

 

Bu sene Sarıyer İlkokulu, Zübeyde Hanım Ortaokulu, R. Güney Kıldıran Ortaokulu, Kocataş Barbaros Ortaokulu, EÇADEM, ASAM ve SMALL Project İstanbul'dan yaklaşık 600 çocuk şenliğin tadını çıkarmak üzere Koç Üniversitesi Kampüsü'nde ağırlanacak. Saat 10:30'da tiyatro gösterisiyle başlayan şenliğimiz, daha sonrasında saat 16:30'a kadar sihirbazlık, müzikal ve folklor gösterileri, dans ve çocuk zumbası workshopları ile devam edecek. Çocuklar birbirinden eğlenceli devasa şişme oyuncaklarla eğlenirken etrafta masal kahramanlarını da görmeniz mümkün! 

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ruhunu yaşamaya hazır mısınız? İdari ve akademik personel olarak siz de 02-15 yaş arasındaki bir çocuğunuzla etkinliğe katılmak isterseniz pazar günü 10:30 - 16:00 arası çim alana bekliyoruz!

 

 

 

 


--

 

The favorite day of every kid is coming close! 

 

KU Volunteers 11th Children’s Fest is going to take place in Henry Ford lawn on Sunday April 22nd, where children will be enjoying gigantic toys, dance, music, and festival food all day. This year, Koç University Campus will be hosting about 600 children from Sarıyer Elementary, Zübeyde Hanım Middle School, R. Güney Kıldıran Middle School, Kocataş Barbaros Middle School, EÇADEM, ASAM and SMALL Project İstanbul, to enjoy the fest. 

 

The fest will start with a theatre performance at 10:30, and will continue until 16:00 with magic show, musical performance, folk dancing, dance and zumba kids workshops. While children will be enjoying gigantic toys, they can also see the fairy tales characters around!

 

Are you ready to carry on the spirit of  April 23 National Sovereignty and Children's Day? We invite all administrative and academic staff with their children aged between 02-15 to the Henry Ford lawn on this sunday between the hours of 10:30 and 16:00!