Announcements

İPTAL- SEVGİLİ ARSIZ ÖLÜM ÇARŞAMBA AKŞAMI SGKM'DE! / CANCELLED- DEAR SHAMELESS DEATH @SGKM ON WEDNESDAY!

Author: SGKM

Bu hafta gerçekleşmesi planlanan Sevgili Arsız Ölüm tiyatro etkinliği, Rektörlük tarafından tüm etkinliklerin bir süreliğine iptal edilmesi kararı doğrultusunda iptal edilmiştir.

İlginiz için teşekkür ederiz.

SGKM 


Dear Shameless Death theatre play, which was planned to take place this week, is canceled by the Rectorate in line with the decision to cancel all activities for a period of time.


Thank you for your attention.

SGKM

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

*See below for English. / This event will be held in Turkish.

 Köyden şehre göç eden kalabalık bir ailenin şehirle mücadelesini, ailenin en küçük kızı Dirmit’ten dinliyoruz. Sıkıştıkları tek odalı evde, şehre tutunma mücadelesinde hepsi kendilerince bir yol tutturuyor. Dirmit ise durmak bilmeyen merakı ve direnme gücü sayesinde karşısına çıkan zorluklarla baş etmenin türlü yollarını buluyor. Onu şehirden korumaya çalışan annesi Atiye, babası Huvat ve abileri Dirmit’in türlü yollarından huylanıyor, ona adet ve geleneklerin rehberliğinde türlü engeller koyuyorlar. Ama Dirmit durur mu, durmuyor!


Uyarlayanlar: Hakan Emre Ünal, Nezaket Erden

Yönetmen: Hakan Emre Ünal

Oyuncu: Nezaket Erden

19.30

SGKM Oditoryum

Ücretsiz, Davetiyeli

Davetiye almak için tıklayın.