Announcements

İPTAL- PERŞEMBE KLASİĞİ BAŞLIYOR: NİHAN ATALAY & GÖKSEL COŞGUN @ KURUCULAR SALONU 12.30 / CANCELLED : NİHAN ATALAY & GÖKSEL COŞGUN @ THURSDAY CLASSICS

Author: SGKM

Bu hafta gerçekleşmesi planlanan Perşembe Klasiği etkinliği, Rektörlük tarafından tüm etkinliklerin bir süreliğine iptal edilmesi kararı doğrultusunda iptal edilmiştir.

İlginiz için teşekkür ederiz.

SGKM 


The Thursday Classic concert, which was planned to take place this week, is canceled by the Rectorate in line with the decision to cancel all activities for a period of time.


Thank you for your attention.

SGKM

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ülkemizin ilk ve tek Barok flüt sanatçısı Nihan Atalay ile keman sanatçısı Göksel Coşgun bu konserde iki solo enstrümanla bir araya geliyor. Sanatçılar barok dönemin nadir bestelenmiş orjinal flüt-keman duo ve solo eserlerini tüm sadeliğiyle bu programda yorumlayacaklar. Barok dönemin en önemli bestecilerinden Johann Sebastian Bach, Georg Philippe Telemann'ın yanı sıra ülkemizde eserleri nadiren yorumlanan Fransız besteci Joseph Bodin de Boismortier ve Jacques Aubert'in eserlerine de yer verecekler.


 

*Sanatçımız Natacha Catussee, sağlık problemi nedeniyle konsere katılamadığı için program güncellenmiştir. 

 
12:30


@ Kurucular Salonu


Ücretsiz