Announcements

Davet: ÜSİMP Ulusal Patent Fuarı ve Üniversite-Sanayi İşbirliği Ulusal Kongresi / / Invitation: USIMP National Patent Fair and University-Industry Cooperation National Congress

Author: Araştırma, Proje Geliştirme ve Teknoloji Transferi Direktörlüğü

Üniversite-Sanayi İşbirliği Merkezleri Platformu - ÜSİMP’in 2015 yılından bu yana her yıl düzenlemekte olduğu “ÜSİMP Ulusal Patent Fuarı ve Üniversite-Sanayi İşbirliği Ulusal Kongresi”,

2020 yılında tüm dünyayı etkisi altına alan Pandemi nedeniyle,  25-29 Kasım 2020 tarihleri arasında “Etkin Arayüzler ile Sonuç Odaklı Üniversite-Sanayi İşbirliği” teması ile Sanal Ortamda düzenlenecektir.

 

Tüm oturumlar 25-26 Kasım 2020 tarihlerinde canlı olarak yayınlanacak, 27-28-29 Kasım 2020 tarihlerinde ise canlı yayınların video kayıtları çevrimdışı olarak yayında kalacaktır.

Program detaylarına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz: https://usimp.org.tr/uploads/UPF20/kongre_taslak_program.pdf

 

25 Kasım ile 29 Kasım tarihleri arasında tüm stantlar ziyarete açık olacak, stant yetkilileri ile ziyaretçiler canlı görüşme yapabilecekler ve o tarihler için B2B randevuları oluşturabileceklerdir.

UPF’20 Sanal platformuna erişim ve ziyaretçi kayıt işlemleri www.sanalusimppatentfuari.org.tr adresinden sağlanacaktır.

 

Etkinlikte, Koç Üniversitesi olarak bizler de ticarileşebilir patentlerimiz ve standımız ile yer alacağız. Siz değerli Koç Üniversitesi akademisyenlerini, öğrencilerini ve çalışanlarını aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

 


 

"The USIMP National Patent Fair and the National Congress of University-Industry Cooperation", which has been organized by the University-Industry Cooperation Centers Platform - USIMP since 2015,due to the Pandemic that affected the whole world in 2020,

it will be held virtually between 25-29 November 2020 with the theme "Result-Oriented University-Industry Cooperation with Effective Interfaces".


All sessions will be broadcasted live between November 25-26, 2020, and video recordings of live broadcasts will remain offline between November 27-28-29, 2020.

Program details can be found at this link:  https://usimp.org.tr/uploads/UPF20/kongre_taslak_program.pdf

 

Between 25 November and 29 November, all stands will be open to visitors, the stand authorized person and visitors will be able to meet for B2B interview for those dates.

Access to UPF'20 Virtual Platform and visitor registration procedures are provided at  www.sanalusimppatentfuari.org.tr.


Research, Project Development and Technology Transfer Directorate will participate in the event with our commercializable patents. We will be pleased to if you can join us at this event.