Announcements

CSSH: Aile ilişkileri ve esenlik üzerine psikoloji çalışmamıza katılıp PSYC ders kredisi veya hediye çeki kazanma şansını yakalamak ister misiniz?

Author: CSSH

Aile ilişkileri ve esenlik üzerine psikoloji çalışmamıza katılıp PSYC ders kredisi veya hediye çeki kazanma şansını yakalamak ister misiniz?

 

Değerli Koç Üniversiteliler,

 

Koç Üniversitesi Psikoloji Bölümü Doç.Dr. Gizem Erdem danışmanlığında yürütülen “Aile İlişkileri ve Esenlik” başlıklı tez çalışmasına katılımınız rica olunmaktadır. Bu çalışma, Koç Üniversitesi Sosyal Bilimler Etik Kurulu onaylıdır (2020.430.IRB3.168) ve gönüllülük esasına dayanmaktadır. Araştırmaya katılmaya karar verdiğiniz durumda size aile ilişkileriniz ve esenliğiniz hakkında sorular sorulacaktır. Anketin öngörülen süresi 15 dakikadır. 

 

Çalışmamıza yalnızca 18-24 yaş arasında, Türkiye’de ikamet eden, ana dili Türkçe ve bekar katılımcılar katılabilir. Kişisel bilgileriniz ve yanıtlarınız eşleştirilmeyecektir. Veri toplama süreci tamamlandıktan sonra yapılan çekilişle 50 TL değerinde hediye çeki verilecektir. Eğer çalışmaya PSYC derslerinden birinden 0.5 kredi kazanmak için katılıyorsanız anketin sonunda bulunan KU ID ve mail adresi sorularını yanıtlamanız gerekmektedir.

 

Bu araştırma ile ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa araştırmacı Dilara Taşkın ile dtaskin19@ku.edu.tradresinden iletişime geçebilirsiniz. 

Araştırmaya buradan ulaşabilirsiniz:

 

http://koc.ca1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eX8fRR6Fo6fb8TH