Announcements

CCIM & KUKET:

Author: KUSOM
Time: 13:00
Location: https://kocun.zoom.us/j/94731830996

Değerli öğrencilerimiz,

Tıpta Kariyer Komitesi (CCIM) ve Koç Üniversitesi Kariyer Etkinlikleri Topluluğu (KUKET) iş birliği ile 10 Nisan 2021 Cumartesi günü saat 13:00-14:30 arasında çevrimiçi düzenlediğimiz “Tıpta Kariyer Günü” etkinliğine katılımınız bizi mutlu edecektir.

Koç Üniversitesi’nde tıp öğrencilerinin kariyer gelişimine rehberlik etmek amacı ile organize edilen bu organizasyon, Koç Üniversitesi Tıp Fakültesinde çalışan, klinik ve klinik dışı branşlarda yurtdışı deneyimini edinmiş ve Türkiye’ye gelmiş akademisyenler olarak her biri alanlarında istisnai başarılara sahip Dr. Öğr. Üyesi Banu Oflaz Sözmen, Doç. Dr. Erol Tülümen ve Prof. Dr. Sinem Ezgi Gülmez ile sizlerle buluşturmayı amaçlamaktadır.

Toplantımıza katkıda bulunan konuşmacılar, bireysel kariyer yolculuklarını paylaşan sunumlarının ardından katılımcıların sorularını açık bir tartışma ortamında yanıtlayacaklar. Etkinlik dili Türkçedir.

Katılımınız ile zenginleşecek Tıpta Kariyer Günü’nde tüm öğrencilerimizi ağırlamayı ilgiyle bekliyoruz!

 

Dear Students,

Committee for Careers in Medicine (CCIM) and Koç University Career Events Society (KUKET) cordially invite you to “Career in Medicine Day” which will be held virtually on the 10th of April 2021, Saturday, from 13:00-14:30.

Our inaugural conference intends to provide a meeting ground for Koç University School of Medicine students and exceptionally accomplished SOM academics, Assist. Prof. Banu Oflaz Sözmen, Assoc. Prof. Erol Tülümen and Prof. Sinem Ezgi Gülmez, who had training and work experiences abroad.

Speakers will receive questions from the audience in the setting of an open forum after sharing a presentation on their individual career journey. The event will be held in Turkish.

We are looking forward to your enthusiasm and participation!

Join Zoom Meeting: https://kocun.zoom.us/j/94731830996

Meeting ID: 947 3183 0996

Passcode: 618626