Announcements

BiGG3 ile Üniversite Öğrencileri de Teknolojik İş Fikrini Hayata Geçiriyor! Son Başvuru 1 Haziran! / Realize Your Technological Business Idea with BiGG3! Application Deadline June 1st!

Author: KWORKS

BiGG3 ile Üniversite Öğrencileri de Teknolojik İş Fikrini Hayata Geçiriyor! Son Başvuru 1 Haziran!

 

TÜBİTAK'ın Bireysel Genç Girişim Programı (BiGG)’in 200.000 TL’lik hibesine artık tüm üniversite öğrencileri ve mezunları başvurabiliyor. KWORKS, teknolojik iş fikri olan girişimcileri ODTÜ TEKNOKENT ve Arçelik Garage ile birlikte oluşturduğu BiGG3 konsorsiyumu ile destekliyor. 

 

2019/2 çağrısı kapsamında KWORKS BiGG, tüm uygulayıcı kuruluşlar arasında %55 ile en yüksek başarı oranına ulaştı ve programa başvuran 22 girişimin 12'si 200.000 TL hibe desteğine ulaşarak şirketleşti.

 

TÜBİTAK'ın 1512 Teknogirişim Sermaye Desteği Programı'na KWORKS, ODTÜ TEKNOKENT ve Arçelik Garage'ın alandaki tecrübesinden ve geniş iletişim ağından faydalanarak ulaşmak için BiGG3'e başvur!

 

Program ile ilgili ayrıntılı bilgiye https://bigg-3.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Realize Your Technological Business Idea with BiGG3! Application Deadline June 1st!

 

With the changed application rules, now all university students and graduates can apply to TÜBİTAK’s BiGG grant! KWORKS supports technology entrepreneurs through the BiGG3 consortium formed together with ODTÜ TEKNOKENT and Arçelik Garage within the scope of TÜBİTAK's BiGG Program. 

 

In the 2019/2 call, KWORKS BiGG achieved the highest success rate of 55% among all implementing organizations. 12 of the 22 startups that applied to TÜBİTAK, achieved 200.000 TL grant support and started their companies.

 

Apply to BiGG3 to prepare for TÜBİTAK BiGG application by benefiting from the experience and wide networks of KWORKS, ODTÜ TEKNOKENT, and Arçelik Garage!

 

You can find detailed information about the program at https://bigg-3.com.