Announcements

Jobs & Internship Opportunities at KUcareerlink: Indesit, Pfizer, Garanti Bankası, Kraft Foods, Eczacıbaşı Menkul Değerler, Johnson Wax, Shell and more...

Author: Career Development Center

Sevgili Öğrenciler,

 

Indesit, Pfizer, Garanti Bankası, Kraft Foods, Eczacıbaşı Menkul Değerler, Johnson Wax, Shell ve daha pek çok saygın şirketin iş ve staj fırsatlarına KUcareerlink üzerinden ulaşabilirsiniz. İş ve staj başvurularını online olarak yapabilmeniz için sisteme kaydedilmiş bir CV'niz olmalıdır. Daha fazla vakit kaybetmeyin; mevcut CV’nizi sisteme yükleyin ya da CV’nizi oluşturun ve başvurularınızı KUcareerlink üzerinden yapmanın avantajlarından faydalanın! Profesyonelce hazırlanmış bir CV’niz olduğundan emin olmak için kariyer danışmanlarından randevu alarak CV’nizin üzerinden geçebilirsiniz.

 

KUcareerlink’e hemen tıklayın.

 

Kullanıcı adı ve şifrenizi almadıysanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

 

Saygılarımızla,

 

Kariyer Gelişim Merkezi

 

-------------------------------------------------------

 

Dear Students,

 

We have tens of job and internship postings from prestigious organizations available to you including Indesit, Pfizer, Garanti Bankası, Kraft Foods, Eczacıbaşı Menkul Değerler, Johnson Wax, Shell and more advertised on KUcareerlink. Upload your current CV or create new CV today, and enjoy the convenience of applying jobs at KUcareerlink! To make sure that your CV is a professional and well tailored one; make an appointment with one of our career counselors.

 

Check out KUcareerlink soon.

 

If you have not received your user name and password information, please contact us and we would be happy to help!

 

Best Regards,

 

Career Development Center