Announcements

İTÜ Arı Çekirdek

Author: College of Engineering

Değerli Genç Girişimciler,

Kendi işinizi kurmanın hayalini kuruyor, kendi işinizin patronu olmak istiyorsunuz. Hatta bir projeniz var ve belki projenizi hayata geçirecek ekibiniz bile hazır. Zekisiniz, hırslısınız, ekip olarak hepiniz eğitim aldığınız alanlarda bilgilisiniz. Farklı yetenek ve deneyimlerinizin bu işe katkısının büyük olduğunu düşünüyorsunuz. İnovatif fikirlerinizi hayata geçirmek için fırsat kolluyorsunuz…

Biliyorsunuz ki hem tam donanımlı bir ofise, projenizi geliştirmek için atölye imkânlarına, hammadde alımı için fona, iş hayatının engebeli yollarında size yardım edecek eğitmenlere, danışmanlara, koçlara ve elbette çekirdek sermayeye ihtiyacınız var!

İşte tam bu sebeplerle İTÜ ARI Teknokent olarak ARI Çekirdek ile size aradığınız fırsatı sunmaya devam ediyoruz. Hem de sadece özveriniz karşılığında!

ARI Çekirdek İnovasyon Atölyesi’nde yerinizi almak ve hayallerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, 15 Mart 2013 tarihine kadar www.aricekirdek.com.tr adresinden online başvuru formumuzu doldurarak ilk adımı atabilirsiniz.

ITU_Ari_Cekirdek.png

 

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için:
www.aricekirdek.com.tr

ARI Çekirdek’i takip edin:

www.facebook.com/aricekirdek

www.twitter.com/aricekirdek

 

Saygılarımızla,

ARI Teknokent Yönetimi

Adres: İTÜ  Ayazağa  Kampüsü, Koru  Yolu

ARI 3 Binası No:B204 

34469 Maslak, İstanbul

Tel    : +90 212 285 03 13 (3 hat)

Faks  : +90 212 285 25 94

www.ariteknokent.com.tr