Announcements

Bir Milyar Ayaklanıyor Koç Üniversitesi'nde - Workshop

Author: Öğrenci Etkinlikleri ve Gönüllü Projeler Ofisi

 

Bir Milyar Ayaklanıyor Koç Üniversitesi ayağı kapsamında toplumsal cinsiyet çalışma grubu olan "Erkek Muhabbeti" okulumuza konuk oluyor.
 
Trans, trans olmayan, homoseksüel, heteroseksüel ve biseksüel tüm erkeklere açık olan bu atölyede "Erkek doğulmaz, olunur. İyi de nasıl?" sorusuna kendi deneyimlerimiz üzerinden cevap vermeye çalışacağız. Erkek olmaktan ne anladığımızı ve bu algıyı nasıl edindiğimizi konuşacağız.
 
Atölye  biri Türkçe biri İngilizce olmak üzere 2 oturumdan oluşacaktır ve ikiside 14 Şubat 2013 tarihinde 17:30'da gerçekleştirilecektir. İstediğiniz birine katılabilirsiniz. Yalnız, katılım sayısı iki oturum içinde 15 kişiyle sınırlıdır. Bu yüzden bir an önce kayıt yaptırmak için bbingul@ku.edu.tr adresine mail atabilirsiniz. 
 

Bir Milyar Ayaklanıyor Koç Üniversitesi ayağı kapsamında toplumsal cinsiyet çalışma grubu olan "Erkek Muhabbeti" okulumuza konuk oluyor. 

Trans, trans olmayan, homoseksüel, heteroseksüel ve biseksüel tüm erkeklere açık olan bu atölyede

"Erkek doğulmaz, olunur. İyi de nasıl?" sorusuna kendi deneyimlerimiz üzerinden cevap vermeye çalışacağız.
Erkek olmaktan ne anladığımızı ve bu algıyı nasıl edindiğimizi konuşacağız. 

Atölye  biri Türkçe biri İngilizce olmak üzere 2 oturumdan oluşacaktır ve ikiside 14 Şubat 2013 tarihinde 17:30'da gerçekleştirilecektir.
İstediğiniz birine katılabilirsiniz. Yalnız, katılım sayısı iki oturum içinde 15 kişiyle sınırlıdır. Bu yüzden bir an önce kayıt yaptırmak için bbingul@ku.edu.tr adresine mail atabilirsiniz.