Announcements

KuShot: Konu: Ünlü Fotoğrafçı Jenni Tapanila ile Söyleşi /A Talk With Famous Photographer Jenni Tapanila

Author: KuShot

KUSHOT olarak 21 Nisan Çarşamba günü Finlandiyalı ünlü fotoğrafçı ve aynı zamanda Deviantart.com'un web editörlerinden biri olan Jenni Tapanila'yi okulumuzda ağırlayacağız. Kendisinin sıradışı fotoğrafları ve çekim teknikleri üzerine konuşacağımız bu söyleşiye fotoğrafla ilgilenen herkesi bekliyoruz.

Tarih: 21 Nisan Çarşamba
Saat:18:00
Mekan: --

Tapanila Hakkında:

Jenni Tapanila kendisini vahşi yaşam fotoğrafçısı olarak tanımlayan ünlü bir fotoğrafçıdır. Tapanila Deviantart'da da çok ünlü bir sanatçı olmanın yanı sıra Deviantart.com'un web editörlüğünü de yapmaktadır.Blackonback jeans, diesel gibi markalar için de moda fotoğrafları çekenTapanila'ya dehşet, bunalım ve kan öğelerini de çok kullandığı için vahşetin fotoğrafçısı da deniliyor.James Bond hayranlığı ile bilinen sanatçının kullandığı takma isim olan suzi9mm, James Bond kızlarından biri olan suzi ninemilimetre'den geliyor. Fotoğraflarında insanın içinde saklı kaldığını düşündüğü vahşeti izleyiciye yansıtmayı hedefleyen Tapanila, fotoğraflarında yakaladığı başarı ile dünya çapında bir hayran kitlesine sahip olmuştur.

daha fazla bilgi icin www.suzi9mm.com ve suzi9mm.deviantart.com u ziyaret edebilirsiniz.

---

On April 21 at 6 pm we will have a talk with famous photographer Jenni Tapanila. She is known for her unique style of photography. Tapanila will talk about how she takes photos, the technical aspects and the processes that she follows in her works.

for more information you can visit www.suzi9mm.com and suzi9mm.deviantart.com.