Announcements

Koç Oyuncuları "Sevgili Doktor" ile sahnede! / Koç Actors&Actresses play "Sevgili Doktor"

Author: Öğrenci Etkinlikleri ve Gönüllü Projeler Ofisi

Tiyatro Festivali'ne hazır mısınız?

Koç Üniversitesi Tiyatro Kulübü tarafından bu yıl 12.si düzenlenen Sevgi Gönül Tiyatro Günleri 15 Nisan Pazartesi Koç Oyuncuları'nın Sevgili Doktor oyunu ile izleyiciyle buluşuyor. Program şu şekildedir:

15 Nisan Pazartesi

19:00: Kokteyl - SGKM Fuaye Alanı

20:00: Koç Oyuncuları "Sevgili Doktor"

***

"SEVGİLİ DOKTOR"

Oyuncular: Anıl Yalın, Cansu Özman, Doğancan Heperler, Ecem Özyaprak, Elif Tuğçe Yasin, Gizem Erbaş, Oktay Özkan, Olga Özkaya, Osman Kaan Demiröz, Selin Kitiş

Yönetmen: Levent Ulukut

Yazar: Anton Çehov

           Neil Simon

Dekor-Kostüm Tasarım: Nalan Alaylı

 Işık-Ses: Çetin Tunca

              Osman Abanoz

Oyun Hakkında: Birbirinden bağımsız 8 kısa oyundan oluşan iki perdelik eser, insan hakları, sınıfsal ayrım, sömürü, ezen-ezilen ilişkileri ile sistem sorununa mizahi bir dille yaklaşıyor.

BU GURUR HEPİMİZİN!

2001 yılında kurulan Koç Oyuncuları her sene amatör ruhla profesyonel iş çıkarmaktadır. 13 yıllık geçmişinde 12 oyun ile Türkiye'nin dört bir yanında performans sergilemiştir. Geçen sene yaklaşık 45 üniversite, tiyatro topluluğu ve konservatuarın katıldığı İstanbul Belediyesi'nin düzenlediği tiyatro festivalinde aday gösterildiği 5 daldan 3'ünde ödül almıştır.

 

***

 

ARE YOU READY FOR THE THEATRE FESTIVAL?

Koç University Drama Club presents the 12th Sevgi Gönül Theatre Days!

The festival will begin with Koç Actors&Actresses'  play "Sevgili Doktor" on 15th April Monday at 8:00PM. The play will be held in Turkish. You are also welcome to our opening cocktail at 7:00PM.