Announcements

Intellectual Property and Strategic R&D Management Conference

Author: Research and Project Development Directorate

28 Haziran 2013 tarihinde Koç Üniversitesi’nde gerçekleştireceğimiz "Fikri Haklar ve Stratejik Ar-Ge Yönetim Süreçleri” konulu konferansta sizlerle biraraya gelmeyi arzulamaktayız. Konferansta kamu, üniversite, sanayi perspektifinden stratejik Ar-Ge yönetim süreçlerinin tartışılması hedeflenmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı konuşmacıların yanı sıra, öğleden sonraki bölüm kamu, üniversite, sanayi perspektifinden stratejik Ar-Ge yönetim süreçlerinin tartışılacağı ve soru cevap şeklinde gerçekleşecek bir panel ile devam edecektir.

Konferansa katılım için http://vprd.ku.edu.tr/intellectual-property üzerinden kayıt yapabilirsiniz ya da sebnemdogan@ku.edu.tr adresine katılımınızı bildirebilirsiniz.

Konferans programı ekte ilginize sunulmuştur.

Saygılarımızla,

Araştırma ve Proje Geliştirme Direktörlüğü

 

---------------------------------------------------------------------------

Koç University is organising “Intellectual Property and Strategic R&D Management“ conference, on the 28th of June at the Rumeli Campus – Founders Hall.  Speakers from academia, industry and government will discuss strategic R&D management processes and issues.

Simultaneous translation in both languages will be available in meeting.

Please kindly find the program attached.  You can use the following link for registration; http://vprd.ku.edu.tr/intellectual-property or send an email to sebnemdogan@ku.edu.tr.

Best Regards,

Research and Project Development Directorate

IP_and_RD_Management_28_June_2013.docx