Announcements

Spor Salonu Hk. (Basketbol Gönüllüleri Eğitim Programı)

Author: Öğrenci Dekanlığı


TEGV  projelerinden biri olan TOFAŞ ve TEGV arasında başlayan Basketbol Gönüllüleri Eğitim Programı kapsamında düzenlenecek Fiatball Basketbol Şenliği 17 -22 Haziran 2013 tarihlerinde tam gün Spor Salonun da yapılacak olup, bu tarihlerde Basketbol alanı, soyunma kabinleri ve tek tribün kullanılacaktır. Program kapsamında yaklaşık 203 öğrenci katılacaktır.

Bu nedenle belirtilen 17-22 Haziran 2013 tarihlerinde basketbol alanı personel ve öğrenciler tarafından kullanılamayacaktır.

 

Basketbol Gönüllüleri Eğitim Programı nedir?

TEGV projelerinden biri olan TOFAŞ ve TEGV arasında 2000 yılında imzalanan sözleşme ile başlayan Basketbol Gönüllüleri Eğitim Programı kapsamında düzenlenecek Fiatball Basketbol Şenliği’ni bu sene Koç Üniversitesi’nde 17-22 Haziran 2013 tarihlerinde düzenleyeceklerdir. Basketbol Gönüllüleri Eğitim Programı, temelde kaynak yetersizliği ve yapısal sorunlar nedeniyle gerçek anlamda spor yapma olanağına sahip olmayan çocukların, bilimsel anlamda spor yapmalarına olanak sağlamanın yanı sıra basketbol aracılığı ile sağlıklı kişilik geliştirip, kimlik gelişimlerine ve yaşam becerilerine katkı sağlamayı da amaçlayan bir projedir.