Announcements

EU H2020 Marie Skłodowska Curie Actions Conference

Author: Research, Project Development and Technology Transfer Directorate

Conference on “Marie Skłodowska Curie Actions (MSCA)” and The European Institute of Innovation and Technology (EIT) under Horizon 2020 (2014 - 2020) will be held on the 16 September 2013 - Monday at the Koç University - Founder's Hall, Istanbul. This session organized by European Commission & TUBITAK EU FP7 National Coordination Office and Koç University.

The researchers who would like to participate to the event should register from here. The researchers who would like to participate to the event should register form.

For the detailed information, please see agenda of the event.

-----------------------------------------------------------------------

Avrupa Komisyonu, TÜBİTAK AB Çerçeve Programları Ulusal Koordinasyon Ofisi ve Koç Üniversitesi Araştırma, Proje Geliştirme ve Teknoloji Transfer Direktörlüğü’nün işbirliği ile 16 Eylül 2013, Pazartesi günü, Koç Üniversitesi’nde (Kurucular Salonu)  “Horizon 2020 Marie Skłodowska Curie Bilgi Günü" gerçekleştirilecektir. Akademi ve sanayi kuruluşlarından tüm araştırmacılarımızın ve araştırma kuruluşu temsilcilerimizin merakla beklediği bu bilgi gününe katılım ücretsiz olup, sadece kayıt yaptırılması gerekmektedir. Bilgi Gününde Avrupa Yenilikçilik ve Teknoloji Enstitüsü ile ERASMUS programı hakkında da bilgi sunulacağından, lisans ve lisansüstü seviyedeki öğrencilerin de bilgi gününe katılımları beklenmektedir.

Bilgi Günü kapsamında Avrupa Komisyonu Eğitim ve Kültür Direktörü Jordi CURELL ve Marie Skłodowska Curie Alanı baş sorumlusu Alessandra LUCHETTI tarafından 7. Çerçeve Programı’nın devamı olarak 1 Ocak 2014 itibari ile başlayacak Horizon 2020 Programı ve Marie Skłodowska Curie Araştırma Programları ve Bursları hakkında en güncel bilgiler aktarılacaktır.

Akademi ve sanayi kuruluşlarından araştırmacıların ve araştırma kuruluşu temsilcilerininde katılmaları beklenen bu bilgi gününe katılım için kayıt yaptırılması gerekmektedir.

Bilgi gününde ayrıca Avrupa Yenilikçilik ve Teknoloji Enstitüsü (The European Institute of Innovation and Technology -EIT) ile Avrupa Komisyonu Eğitim ve Kültür Direktörlüğü kapsamında yürütülen ERASMUS programı hakkında da bilgi sunulacağından lisans ve lisansüstü seviyedeki öğrencilerin de bilgi gününe katılımları beklenmektedir.

Bilgi gününe kayıt olmak için tıklayınız.

16 Eylül 2013, Pazartesi günü gerçekleşecek bilgi gününe ilişkin program ekte yer almaktadır. 

Etkinliğe ilişkin sorularınız için Şebnem Doğan (sebnemdogan@ku.edu.tr) ve Emrah Göker (egoker@ku.edu.tr) ile irtibata geçebilirsiniz.

 

Istanbul_Conference_MSCA_16_Sep.doc