Announcements

AB Horizon 2020 Eğitimi Koç Üniversitesi'nde

Author: Research, Project Development and Technology Transfer Directorate

TÜBİTAK tarafından, 7.Çerçeve Programı’nın devamı olarak 1 Ocak 2014’te başlayacak olan yeni Araştırma ve İnovasyon Çerçeve Programı “Horizon 2020 (H2020)” hakkında genel bilgi vermeyi ve AB Araştırma ve Geliştirme programları kapsamındaki önemli fırsatları katılımcılara anlatmayı amaçlayan eğitim programı Koç Üniversitesi’ndegerçekleştirilecektir.

Akademi, sanayi, kamu kurum ve kuruluşu temsilcileri ile tüm paydaşların katılımına açık olan eğitimde;

- 09:00-13:00 arasında gerçekleşecek sabahki oturumda katılımcılara program hakkında genel bilgilerin yanı sıra yeni ortaklıklar kurmaya yönelik fırsatlar, proje tipleri ve fonlama modelleri, yasal ve finansal bilgiler aktarılacaktır.

- 14:00-15:00 arasında gerçekleşecek öğleden sonra;

i) Kapsayıcı, Yenilikçi ve Yansıtıcı Toplumlar 

ii) Güvenli, Temiz ve Verimli Enerji

alanlarına özel oturumları takiben ilgilenen araştırmacılar ile ilgili alanın Ulusal İrtibat Noktası tarafından birebir görüşmeler yapabilecektir. Eğitim sonrasında alan özelinde birebir görüşme talebi olan araştırmacılarımızın kayıt bağlantısı aracılığı ile bu taleplerini belirtmeleri gerekmektedir.

15 Kasım 2013, Cuma günü Koç Üniversitesi Kurucular Salonu’nda düzenlenecek “Horizon 2020” Eğitim programına kayıt olmak için lütfen tıklayınız.

Etkinlik programına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Detaylı bilgi almak için; Araştırma, Proje Geliştirme ve Teknoloji Transferi Direktörlüğü'nden Şebnem Doğan (sebnemdogan@ku.edu.tr) ve Emrah Göker (egoker@ku.edu.tr) ile iletişime geçebilirsiniz.