Announcements

KU STORE

Author: Mezunlar Derneği

Değerli öğrenciler,

Mezunlar Derneği logolu ürünler satış mağazası KU STORE Bahar Festivali'nde 16:00 – 23:00 saatleri arasında açık olacaktır.             

KU STORE'da yeni yaptırdığımız sweatshirt, eşofman gibi tekstil ürünlerini deneyebileceksiniz.

Bu sene mezun olacak öğrencilerimiz de KU STORE'da Mezuniyet Yüzüğü'nü deneyerek sipariş verebilecekler.                  Mezunlarımız, öğrencilerimiz ve Koç Üniversitesi personelinin oylarıyla belirlenen, Koç Üniversitesi kültürünün tamamlayıcısı ve mezunlarımızı simgeleyen ‘Mezun Yüzüğü’ tasarımcı Hülya Çelik Pabuçcuoğlu tarafından tasarlandı.                                   Gümüşten üretilen,  bay ve bayan modelleri olan yüzük, farklı tekniklerle cilalanarak 3 farklı tarz yaratıldı.

2010 senesinde mezun olacak öğrencilerimiz, geçmiş dönem mezunlarımız ve  geleceğin mezunları tüm öğrencilerimizin ortak sembolü olacak, Koç Üniversitesi Mezunu olmanın farkını hissedeceğiniz ve gururla takacağınız Mezun Yüzüğü'nün siparişini vermek için sizleri KU Store’a bekliyoruz.

 

Mezunlar Derneği                                                                                                                                                                0212 3383034 - 0212 3381219