Announcements

KU Kampüste İşe Alım Günleri 2014 / 24 Şubat,ta başlıyor.

Author: Kariyer Gelişim Merkezi

KU Kampüste İşe Alım Günleri 24 Şubat 2014'te başlıyor. / KU On Campus Recruitment Days will start on Feb. 24, 2014.

KU Kampüste İşe Alım Günleri 2014 etkinliği 24 Şubat’ta başlıyor...

Amerikan Hastanesi, Arçelik, Aslanoba Capital, AVL Mühendislik, Aygaz, BSH, Coca Cola Company, Coca Cola İçecek, Colgate, Deloitte, Denizbank, Digitürk, Doğuş Otomotiv, Eczacıbaşı Holding, Eczacıbaşı Menkul Değerler, Estee Lauder, EY, Fibabanka, Finansbank, Ford Otosan, Gelecek Robotik, GroupM, Hayat Kimya, Henkel, Huawei, Inditex, Intel, Ipsos, iMobileCode, Kartaca, Koç Sistem, Koçtaş, Lidyana, L'Oreal, Mechsoft, Mercedes-Benz, Metro Cash & Carry, Monitise MEA, Mudo, Novartis, OSTC Limited, Peak Games, Pfizer, Philip Morris, Philips, PwC, Red Bull, Renaissance Capital, Roketsan, Sandoz, Setur, ÜNLÜ & Co, Sony Eurasia, Tema Mağazacılık, Tesa Bant, Tübitak, Türknet, TSKB, Value Partners, Veripark, Vestel, Zomato ve çok daha fazlası staj ve iş imkanları ve tanıtım toplantılarıyla etkinliğimize katılıyor.

Staj/İş Başvuruları
Şirketlerdeki staj ve iş fırsatları için başvurularınızı 21 Mart 2014 tarihine kadar Kariyer Gelişim Merkezi web sitesi üzerinden KUcareerlink aracılığıyla yapmanız gerekmektedir.

KUcareerlink'e giriş yapabilmeniz için gerekli olan kullanıcı adı ve şifrenizi bilmiyorsanız career@ku.edu.tr adresine eposta gönderebilirsiniz. KUcareerlink üzerinden başvuru yapabilmeniz için sistemde kayıtlı bir CV'niz bulunmalıdır. CV'nizin iyi hazırlanmış profesyonel bir CV olması önemlidir. CV'nizin gözden geçirilmesi için Kariyer Gelişim Merkezi'nin Mart ayı içerisinde düzenleyeceği ve duyurusu yapılacak olan CV Check-Up günlerine, CV Yazma Atölyesi'ne katılabilir ya da kariyer danışmanlarından randevu alabilirsiniz.

Şirket Tanıtım Toplantıları
Katılan şirketleri yakından tanımak, yayınlanan staj ve iş fırsatları ile ilgili sorularınızı yöneltmek için Şirket Tanıtım Toplantıları düzenlenmiştir. Sunum tarih ve saatlerini görmek ve kayıt olmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

https://koc-csm.symplicity.com/students/index.php?ss=ws&_ksl=1&mode=list&s=event

Kariyer Gelişim Merkezi ve Pazarlama Kulübü

----

KU On Campus Recruitment Days 2014 will start on February 24th...

Amerikan Hastanesi, Arçelik, Aslanoba Capital, AVL Mühendislik, Aygaz, BSH, Coca Cola Company, Coca Cola İçecek, Colgate, Deloitte, Denizbank, Digitürk, Doğuş Otomotiv, Eczacıbaşı Holding, Eczacıbaşı Menkul Değerler, Estee Lauder, EY, Fibabanka, Finansbank, Ford Otosan, Gelecek Robotik, GroupM, Hayat Kimya, Henkel, Huawei, Inditex, Intel, Ipsos, iMobileCode, Kartaca, Koç Sistem, Koçtaş, Lidyana, L'Oreal, Mechsoft, Mercedes-Benz, Metro Cash & Carry, Monitise MEA, Mudo, Novartis, OSTC Limited, Peak Games, Pfizer, Philip Morris, Philips, PwC, Red Bull, Renaissance Capital, Roketsan, Sandoz, Setur, ÜNLÜ & Co, Sony Eurasia, Tema Mağazacılık, Tesa Bant, Tübitak, Türknet, TSKB, Value Partners, Veripark, Vestel, Zomato and more are joining us with internship and job opportunities and information sessions.

Internships/Job Applications
Open positions will be advertised on KUcareerlink and the deadline for applications is March 21th, 2014.

If you think that you have not received your user name and password please send an email to career@ku.edu.tr and we will be happy to help you. You need to upload your CV into KUcareerlink to apply for jobs. If you wish to create a new CV or review your existing CV you can join a CV Writing Workshop or come to a CV Check-Up Session organized by the Career Development Center. Alternatively, you can always make an appointment with one of our career counselors.

Employer Information Sessions
Employer Information Sessions are organized for you to be able to learn more about employers and open positions. Click on the below link to access the schedule of information sessions.

https://koc-csm.symplicity.com/students/index.php?ss=ws&_ksl=1&mode=list&s=event

Career Development Center and Marketing Club