Announcements

Brecht'in “Arturo Ui’nin Önlenebilir Tırmanışı”, 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü'nde SGKM'de ! *SGKM-Hacıosman Metro arası servis olacaktır.

Author: SGKM

Brecht'in başyapıtlarından “Arturo Ui’nin Önlenebilir  Tırmanışı”  27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü etkinliği kapsamında Perşembe akşamı SGKM’de!  

*Etkinlik için SGKM-Hacıosman Metro arası servis olacaktır. Ulaşımla ilgili metnin aşağısını inceleyiniz.

8 oyuncunun dönüşümlü olarak yaklaşık 36 farklı karakteri canlandıracağı bu oyun, Arturo Ui’nin dillere destan yükselişini konu alıyor. Tiyatro Adam tarafından sahnelenen oyun, kendi akışı içerisinde seyirciye Arturo Ui’nin tanıdık bir gangster, bir kahraman veya bir politikacıdan ziyade toplum karakterlerinin bütününden oluşan bir çerçeve olduğunu hissettiriyor. Bir dönemi oluşturan temel etmenin kişiler değil çerçeveler olduğunu savunan oyun, müziklerin yine oyuncular tarafından, akapella (insan sesi) ile yapıldığı çağdaş bir yorumla Dünya Tiyatrolar Günü’nde SGKM sahnesinde tiyatro severlerle buluşacak.

Etkinlik öncesi oditoryum kapısından Dünya Tiyatrolar Günü’ne özel hediyenizi almayı unutmayın!

> Türkçe  |  Saat: 20.00  Yer: SGKM  

Bilet almak için tıklayın.

Koç Üniversitesi Mensupları: 16 TL  (ku.edu.tr uzantılı mailinizi girerek indirimden faydalanın.)

Üniversite Dışı Katılımcıları: 28,5 TL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hacıosman Metro-SGKM-Hacıosman Metro

Ücretsiz Servisler:

Etkinlik öncesi ve/ya sonrası ücretsiz servisten yaralanmak için cep telefonu numaranızın bilgisiyle birlikte sgkm@ku.edu.tr adresine e-posta atınız.

Hacıosman Metro Kalkış Saati : 19.10

SGKM  Kalkış Saati :  22.15