Announcements

Hollanda'da Yükseköğrenim ve Kariyer Olanakları-Studying and Working in The Netherlands

Author: career@ku.edu.tr

Hollanda'da Yükseköğrenim ve Kariyer Olanakları

Teknoloji, design, kimya vb. pek çok alanda öne çıkan bir ülke konumunda olan Hollanda’da yükseköğrenim ve kariyer olanakları hakkında bu sene ikincisini düzenlediğimiz bilgilendirme toplantısına bekliyoruz!

Toplantıyı, Hollanda’nın önde gelen üniversitelerin temsilcileri ve Brainport Development isimli Hollanda’nın teknoloji, gıda, design ve otomotiv konusunda merkezi olan Brainport bölgesini temsil eden kuruluşun temsilcilerinin katılımıyla düzenliyoruz.

Etkinliğimiz lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerine açıktır. Kayıt olmak için lütfen KUcareerlink/Events/Info Sessions & Events 
ziyaret edin. (etkinlik başlığı Koç Üniversitesi Kariyer Gelişim Merkezi)  KUcareerlink hesabınız yoksa, kayıt olmak için career@ku.edu.tr adresine mesaj atabilirsiniz.


Katılımcılara, yardımcı broşürler ve Hollanda’da kariyer olanakları için materyaller dağıtılacaktır.

7 Kasım Cuma 14:00
Öğrenci Merkezi – 3 B335

*Etkinlik İngilizce olacaktır.

------------------------------------------------------------------------------

Studying and Working in The Netherlands

The Netherlands is rising with High Tech Systems & Materials, Food, Automotive, Lifetec and Design industries. Please join us if you would like to learn more about career and higher education opportunities in the Netherlands.

We will have representatives from top schools and also representatives from Brainport Development which connects the industry with government to strengthen the Brainport top technology region.

The event is open and beneficial to undergrad and grad level students. Please register following KUcareerlink/Events/Info Sessions & Events. If you do not have a KUcareerlink account, please send a message to career@ku.edu.tr

Friday November 7th @14:00
Student Center -3 B335

*Event will be held in English.

 

Studying___Working_in_the_Netherlands.PDF